I N Z Y N I E R B U D O W Y . P L

Proszę czekać... Trwa ładowanie strony

Anuluj ładowanie

Odbiory mieszkań - InzynierBudowy.pl

Pełen pakiet profesjonalnych usług

Odbiory techniczne mieszkań i domów

Z przyjemnością prezentujemy naszą usługę kompleksowych odbiorów technicznych mieszkań oraz domów jednorodzinnych i wielorodzinnych. Nasza firma dedykowana jest zapewnieniu Państwu wsparcia na najwyższym poziomie, przywiązując wagę do szczegółowego sprawdzenia zgodności całego procesu budowlanego z projektem oraz umową.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Nasza firma stanowi solidnego partnera w procesie odbioru technicznego, gwarantując pełne spełnienie norm i standardów branżowych. Jesteśmy gotowi sprostać wszelkim wyzwaniom związanym z odbiorem technicznym mieszkań i domów.

Zakres usług obejmuje:

Sprawdzamy pełną zgodność wykonania z założeniami projektu oraz umową zawartą pomiędzy inwestorem a wykonawcą. Dbamy o to, aby finalny efekt spełnił wszystkie założone oczekiwania.

Potwierdzamy, że każdy element budynku spełnia obowiązujące normy budowlane, gwarantując tym samym wysoki standard wykonania.

Nasze odbiory techniczne obejmują kompleksową kontrolę takich elementów jak tynki, posadzki, stolarka okienna i drzwiowa, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, instalacje elektryczne, wodne, kanalizacyjne, grzewcze, wentylacyjne oraz inne istotne detale.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji odbiorów technicznych mieszkań i domów od deweloperów. Nasza skuteczność oraz zadowolenie klientów stanowią najlepszą rekomendację naszej pracy.

Każdą usługę realizujemy z pełnym zaangażowaniem, przykładając szczególną uwagę do najmniejszych detali. Naszym celem jest dostarczenie kompleksowej usługi, która przekracza oczekiwania naszych klientów.

Działamy w pełnym porozumieniu z naszymi klientami, angażując się w dialog i uwzględniając indywidualne potrzeby. Jesteśmy elastyczni, gotowi dostosować nasze usługi do konkretnych oczekiwań.