kierownik budowy kosztorysowanie przeglądy budowlane odbiór mieszkania

Kuchnia z wyspą


Kuchnia z wyspą jest ciekawym rozwiązaniem dla większego wnętrza, stanowi uzupełnienie podstawowej zabudowy kuchennej. Jest to nic innego jak blat roboczy umieszczony na środku kuchni, który może pełnić funkcję zlewozmywaka, kuchenki oraz miejsca, na którym będziemy przyrządzać posiłki. Planując taki wystrój należy zadbać, aby połączyć funkcjonalność z ciekawym i pomysłowym wyglądem, odpowiednio dobierając meble i prawidłowo planując ich ustawienie.

Czytaj dalej >>>


Jak urządzić kawalerkę ?


Jak urządzić kawalerkę ? To nie lada wyzwanie, z racji iż jest to najmniejsza odmiana lokalu mieszkalnego, przeważnie składającego się z jednego pokoju, łazienki i aneksu kuchennego. Dlatego tak ważne jest funkcjonalne rozplanowanie tego pomieszczenia, aby nie zajmować miejsca zbędnymi rzeczami. Ważnym aspektem jest określenie potrzeb użytkownika bądź użytkowników, co znacznie ułatwi aranżację wnętrza. Wszelkie meble i kolory powinny tworzyć harmonijną całość.

Czytaj dalej >>>


Pokój dziecięcy


Aranżacja pokoju dziecięcego to nie lada wyzwanie dla rodziców. Taki pokój powinien pobudzać wyobraźnie dziecka i jednocześnie go nie przytłaczać, będąc jednocześnie pokojem wielofunkcyjnym, łączącym biuro, sypialnie, miejsce spotkań i wypoczynku. Dobór odpowiednich łóżek, mebli i dodatków pozwoli na efektowne wykorzystanie powierzchni z czego z Wasze pociechy na pewno będą zadowolone.

Czytaj dalej >>>


Domowe biuro – aranżacja


Praca zdalna nie już abstrakcją, wraz z rozwoje technologii i ciągłymi zmianami w naszym życiu, wiele osób decyduje się na pracę w domu. Pracodawcy coraz częściej pozwalają na pracę poza biurem. Dlatego ważne jest, aby stworzyć sobie odpowiednie warunki, oddzielając życie zawodowe od prywatnego. Takie pomieszczenie powinno znajdować się w zaciszu domu, jak najdalej oddalone od reszty domostwa

Czytaj dalej >>>


Współczesna łazienka


pewnością każdy z nas marzy o luksusowej łazience. Dla wielu jest to idealne miejsce na relaks po ciężkim dniu pracy, gdzie można zapomnieć o problemach. Taka łazienka oprócz spełniania podstawowych funkcji powinna być też intymnym azylem pełniącym również funkcję domowego SPA, w którym można zregenerować siły i się odprężyć. Obecnie rozwiązań aranżacyjnych są tysiące, począwszy od skromnego wyposażenia, aż do pełne przepychu luksusowe łazienki.

Czytaj dalej >>>


Nowoczesne sypialnie


Sypialnia to wyjątkowe miejsce w naszym domu, które ma sprzyjać naszemu odpoczynkowi, być oazą spokoju, ale jednocześnie świetnie się prezentować. Pomysłów na nią jest mnóstwo, począwszy od stylu retro a skończywszy na modnym obecnie stylu minimalistycznym. Jej wystój nie musi być nijaki, możemy pokusić się o zwariowane inspirację, a jej wystrój nie musi pasować do reszty domu, ale może tworzyć niezależną i nowoczesną formę.

Czytaj dalej >>>


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na "Polityka prywatności", "Regulamin", "RODO".