kierownik budowy kosztorysowanie przeglądy budowlane odbiór mieszkania

Oferta


Pełnienie funkcji kierownika budowy


Pełnienie funkcji kierownika budowy to usługa polegająca na przejęciu dużej części obowiązków związanych z budową domów. Polega ona przede wszystkim na dbaniu o prawidłowy przebieg prac budowlanych, ale także i na sporządzaniu niezbędnej dokumentacji dotyczącej całej budowy.

Podstawowym obowiązkiem związanym z tą usługą jest kierowanie budową danego obiektu budowlanego, który jest zgodny z pozwoleniem na budowę i projektem, który został przyjęty dla danej budowy. Kierownik budowy jest także odpowiedzialny za realizację wszystkiego w zgodzie z przepisami techniczno-budowlanymi. Nasza usługa jest wykonywana zgodnie z przyjętymi standardami i założeniami. Dodatkowo osoba oddelegowana do realizacji usługi posiada niezbędne uprawnienia budowlane, pozwalające na realizację tego typu usługi. Dzięki temu wszystko przebiega zgodnie z założeniami. Usługi kierownika budowy domów jednorodzinnych oferujemy w Krakowie oraz w promieniu 50 km od Krakowa.

Zakres kierownika budowy:

  • kierowanie robotami budowlanymi
  • prowadzenie dokumentacji przebiegu robót
  • prowadzenie wpisów w dzienniku budowy
  • kontrola, aby roboty budowlane prowadzone są zgodnie z projektem
  • kontrola doboru materiałów zgodnie z projektem
  • pilnuje przestrzegania norm określonych przez prawo budowlane
  • przygotowuje dokumentację powykonawczą
  • realizuje zalecenia wpisane przez projektanta lub inspektora nadzór do dziennika budowy
  • zgłasza obiekt do odbioru poprzez odpowiedni wpis do dziennika budowy
  • uczestniczy w odbiorze końcowym i zapewnia usunięcie stwierdzonych wadPełnienie funkcji inspektora nadzoru


Oferta pełnienia funkcji inspektora nadzoru daje Państwu możliwość wykorzystania naszych uprawnień i doświadczenia związanego z realizacją tego typu funkcji. W usłudze związanej z inspekcją nadzoru wchodzi między innymi kontrola jakości wykonanych prac na dowolnym etapie, ale także doradztwo techniczne. W ramach usług realizujemy także odbiory mieszkań bądź domów od deweloperów. Wykonujemy także przeglądy okresowe budynków, które mogą być realizowane co pół roku, w skali roku, czy też w formacie przeglądu 5 letniego.

Do realizacji usługi oddelegowana jest osoba posiadające uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie specjalności konstrukcyjno-budowlanej. Gwarantuje to rzetelność i profesjonalizm podczas współpracy wszystkim naszym klientom. Nasza obsługa i pozostawiona dokumentacja nie pozostawia żadnych wątpliwości. Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, dbając o pełne zadowolenie naszych klientów. Posiadamy szerokie doświadczenie i wysoką jakość podczas realizacji zadań w tym zakresie pracy.
Odbiory techniczne mieszkań i domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych


W usłudze odbiorów technicznych mieszkań i domów jednorodzinnych oraz wielorodzinnych zawieramy pełen pakiet usług. Dzięki nam uzyskają Państwo kompleksowe wsparcie, polegające na sprawdzeniu zgodności całej realizacji wraz z projektem i umową. Potwierdzamy także sprawdzenie standardów i zgodności związanych z normami budowlanymi.

W skład naszego odbioru technicznego wchodzą między innymi tynki, posadzki, stolarka okienna, stolarka drzwiowa, parapety wewnętrzne i zewnętrzne, instalacje elektryczne, instalacje wodne i kanalizacyjne, instalacje grzewcze, instalacje wentylacyjne i wiele innych elementów, które muszą być poddane sprawdzeniu podczas odbioru technicznego zarówno mieszkań jak i domów.

Nasza firma zajmuje się odbiorami technicznymi mieszkań i domów od deweloperów na przestrzeni wielu lat. Posiadamy niezbędne doświadczenie, które przekłada się na zadowolenie naszych klientów. Każdą usługę realizujemy z pełną starannością o każdy szczegół, działając w pełnym porozumieniu z naszymi klientami.
Przeglądy okresowe budynków w zakresie konstrukcyjno-budowlanym


Nasza firma oferuje Państwu przeglądy okresowe budynków w zakresie konstrukcyjno-budowlanym. Oznacza to, iż podejmujemy się dla Państwa obowiązkowe kontrole okresowe, które składają się z przeglądów budowlanych zarówno dla właścicieli jak i dla zarządców danych budynków. Wykonujemy przeglądy okresowe w skali rocznej, dwa razy do roku, ale także i przeglądy pięcioletnie. Oferujemy także możliwość założenia książki danego obiektu budowlanego i wykonać w nim niezbędne wpisy odnośnie wykonanej kontroli.

Osoba której powierzą Państwo przegląd okresowy posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do realizacji okresowych kontroli stanu technicznego danych budynków. Ponadto, osoba posiada pełne uprawnienia do realizacji przeglądów okresowych w skali półrocznej, rocznej, a także pięcioletniej. Dzięki temu mają Państwo pełną pewność co do tego, iż oddelegowana przez nas osoba może wykonywać wszystkie działania związane z przeglądami okresowymi w tej dziedzinie. Jesteśmy do dyspozycji i chętnie wykonamy nasze działania w tym zakresie.
Kosztorysy inwestorskie, ofertowe


Dla naszych klientów realizujemy kosztorysy inwestorskie i kosztorysy ofertowe. Jak wiadomo, jest to bardzo istotna informacja, na podstawie której można rzetelnie ocenić koszt inwestycji. Jeśli potrzebują Państwo kogoś zaufanego w tej materii, nasza firma jest bardzo dobrym wyborem.

Dzięki nam uzyskają Państwo rzetelny kosztorys inwestorski, który jest niezwykle istotnym elementem dla wielu z nas, którzy potrzebują tego typu dokumentacji. Nasza oferta pozwoli uzyskać Państwu sprawną pomoc i wsparcie w tym zakresie. Nasza firma posiada przeszkolonych pracowników, którzy bardzo szybko dokonają niezbędnej analizy i na jej podstawie wykonają kosztorys inwestorski czy ofertowy.

Osoba odpowiedziana za wykonanie dla Państwa kosztorysu inwestorskiego bądź oferowanego jest inżynierem budowlanym, który posiada wieloletnie doświadczenie w realizacji kosztorysów inwestorskich, które wymagane są we wnioskach, przykładowo o dofinansowanie ARiMR. Realizowane kosztorysy inwestorskie wykonywane są w branży budowlanej.
Przedmiary robót


W ofercie naszej firmy znajdą Państwo także i przedmiary robót, czyli praktyczne zastawienia i opisy wszystkich robót budowlanych, które planowane są do niezbędnego wykonania danego obiektu. Jak wiadomo, opracowania muszą mieć stworzony kosztorys inwestorki, bądź wycenę oferty cenowej wykonawcy robót. Nasza firma dba o wszystkie te elementy, realizując dla Państwa kompleks usług z nimi związanych. Dzięki temu zyskują Państwo pełen spokój i wygodę podczas realizacji własnych zadań związanych z budową.

Oferowany przez nas przedmiar robót zawiera zestawienie przewidywanych do wykonania robót podstawowych w kolejności technologicznej, oraz wykonaniem wraz ze szczegółowym opisem lub wykazaniem podstaw ustalających szczegółowy opis. Wskazujemy także właściwości specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych, wraz z wyliczeniem i zestawieniem wszystkich ilości jednostek przedmiarowych dla robót podstawowych. Nasza firma dba o wszystkie niezbędne zestawienia odpowiednie dla przedmiary robót.
Doradztwo inwestycyjne


Nasza firma proponuje także doradztwo inwestycyjne, które pozwoli Państwu ustalić realne koszty związane z daną inwestycją. Jeśli chcą Państwo dokonać optymalizacji rozwiązań projektowych, czy też zweryfikować kosztorys na roboty budowlane, jesteśmy w pełni do Państwa dyspozycji. Nasza oferta pozwoli także uzyskać wsparcie techniczne na etapie prac wykonawczych, a także pewność się co do jakości i fachowości usług wykonywanych dla Państwa w tym zakresie.

Jeśli chcą Państwo uzyskać informacje i rady na temat tego, czy wybudować bądź kupić mieszkanie u dewelopera w danym wypadku, chętnie wykonamy na Państwa rzecz i potrzeby niezbędną analizę, która pozwoli uzyskać wszystkie informacje z tym związane w krótkim czasie.

Nasza wsparcie oferujemy także dla osób, które są wykonawcami robót budowlanych bądź podwykonawcami, którzy wykonują zlecenia dla Generalnego wykonawcy i chcą zweryfikować przedmiar robót w zakresie ilościowym i jakościowym. Dokonujemy także analizy rentowności kontraktów ryczałtowy. Zapraszamy do kontaktu z nami!
Raporty z postępu budowy dla banków


Nasza firma wykonuje niezbędne raporty z postępu budowy dla banków, które pozwolą w prosty i wygodny sposób opowiedzieć o postępach prac w danym wypadku. Przygotowujemy niezbędną analizę i dokumentację, która pozwoli w tym wypadku dokładnie opisać wszelkie postępy prac. Mamy wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, dlatego każdą realizację wykonujemy w odpowiednio jasny i dbały sposób o wszystkie niezbędne informacje, które są istotne dla banków.

Państwa realizacją zajmie się osoba posiadająca niezbędne uprawnienia i wiedzę, która pozwoli przygotować rzetelny raport z postępu prac dla banku. Dzięki temu mają Państwo pewność co do naszego profesjonalizmu a także powodzenia współpracy na tym etapie. Jesteśmy sprawdzonym i rzetelnym kontrahentem, który pozwoli uzyskać Państwu niezbędne usługi i informacje związane z tego typu usługą. Współpraca z nami jest zawsze owocna i stoi na wysokim poziomie, jeśli chodzi o kontakt z nami i kulturę podczas wykonywania dla Państwa wspominanych usług. Zapraszamy!

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji na "Polityka prywatności", "Regulamin", "RODO".