W serwisie Inżynier Budowy oraz na stronach zależnych są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Jesteś tutaj: Home » Wnętrza » Łazienka » Współczesna łazienka

Współczesna łazienka

Z pewnością każdy z nas marzy o luksusowej łazience. Dla wielu jest to idealne miejsce na relaks po ciężkim dniu pracy, gdzie można zapomnieć o problemach. Taka łazienka oprócz spełniania podstawowych funkcji powinna być też intymnym azylem pełniącym również funkcję domowego SPA, w którym  można zregenerować siły i się odprężyć. Obecnie rozwiązań aranżacyjnych są tysiące, począwszy od skromnego, minimalistycznego wyposażenia, aż do pełne przepychu luksusowe łazienki, dlatego w pierwszej kolejności musimy określić czego tak naprawdę oczekujemy. Łazienka jest swego rodzaju wizytówką, dlatego powinna wprowadzać w zachwyt zarówno domowników jak i gości.

Współczesna łazienka

Współczesna łazienka

Współczesna łazienka

Obecnie bardzo modne są łazienki, w których dominuje prostota, luksus oraz oryginalne rozwiązania. Potwierdzają to słowa projektanta Andreasa Dimitriadisa:

Prawdziwe piękno leży w prostocie. Łagodne linie, lekkość i elegancja dają przyjemne wrażenie bliskości i bezpieczeństwa…

Z biegiem czasu wykreowały się różne style tj. ekologiczny, rustykalny, art. Deco, romantyczny, high-tech, minimalistyczny,  glamour, prowansalski, retro, meksykański, afrykański, indyjski, japoński i wiele innych. Na ich podstawie możemy stwierdzić, że wybór jest ogromny i może to sprawić wiele problemów niezdecydowanym 🙂

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena: 5.0/5 (1 ocena)

Współczesna łazienka, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.

Copyright © 2011 - 2020 by InznierBudowy.pl

Scroll to top