W serwisie Inżynier Budowy oraz na stronach zależnych są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Jesteś tutaj: Home » Reklama

Reklama

Reklama na łamach serwisu InzynierBudowy.pl to ciekawe rozwiązanie dla promocji Twojej firmy. Dzięki efektywnym kampanią jesteś w stanie zaistnieć na rynku budowlanym.

reklama
Lepsze wykorzystanie potencjału reklamowego zawdzięczamy podzielonej tematycznie treści, dzięki czemu trafiamy do wybranej grupy docelowej. Reklama przeznaczona jest głównie dla firm z obszaru branży budowlanej oraz dla klientów końcowych zainteresowanych budową domu a także urządzeniem mieszania oraz ogrodów. Dzięki naszemu doświadczeniu wiemy jak skutecznie planować działania reklamowe firm z sektora budowlanego. Posiadamy dużą wiedzę budowlaną jak również znamy ścieżki dotarcia do potencjalnych klientów.
Oferowane usługi:

 • wykonanie projektu graficznego wyświetlanych reklam
 • kompleksowa realizacja projektów budowlanych, dobór powierzchni reklamowej

Ponad to oferujemy wykonanie strony internetowej oraz małej poligrafii (wizytówki, papiery firmowe)

 

Zamów reklamę!

Jeśli nasza propozycja reklamowa Cię interesuje – skorzystaj z formularza i zamów reklamę! Napisz jaki rodzaj reklamy Cię interesuje– podaj też dane kontaktowe.

Zasady przyjmowania i publikowania reklam na stronie InzynierBudowy.pl zwanej dalej „SERWISEM”.

 

Warunki ogólne reklamy

 1. SERWIS nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam oraz może odmówić ich zamieszczania, jeśli ich treść lub forma pozostają w sprzeczności z prawem, linią programową SERWISU, jego regulaminem oraz niniejszymi zasadami przyjmowania i publikacji reklam.
 2. Podstawą do zamieszczenia reklamy jest zamówienie lub zlecenie podpisane przez upoważnioną osobę, określające rodzaj reklamy, jej rozmiar, termin realizacji, czas emisji, warunki płatności oraz cenę i wysokość rabatów. Zamówienie może być przekazane za pomocą formularza na stronie internetowej lub e-mailem jako skan.
 3. Warunkiem niezbędnym do rozpoczęcia emisji reklamy jest odnotowanie wpłaty ceny zgodnie z cennikiem lub wyliczonej w zamówieniu na koncie bankowym SERWISU.
 4. Ceny reklam zamieszczone w cenniku dotyczą zajętej powierzchni reklamowej zamieszczonej w SERWISIE i są orientacyjne, wiążącą ceną jest cena wskazana w zamówieniu.
 5. Zlecający powinien dostarczyć własne opracowanie reklamy i powinno być ono zgodne z wymogami technicznymi zawartymi w cenniku, regulaminem SERWISU i niniejszymi zasadami.
 6. Istnieje możliwość zamieszczania nietypowych form reklamy, nieobjętych cennikiem. Termin i forma podlegają każdorazowo uzgodnieniu z SERWISEM.
 7. SERWIS ma prawo odmowy przyjęcia do realizacji zlecenia reklamy z takich materiałów które mają złą jakość lub nieodpowiednie parametry techniczne.
 8. Wszelkie zmiany w treści reklamy wymagają potwierdzenia Zlecającego (pisemnie lub e-mailem) i mogą przesunąć termin emisji (publikacji) o 5 dni.
 9. Wycofanie zamówienia możliwe jest najpóźniej na 7 dni przed emisją reklamy w serwisie. Zleceniodawca ponosi koszty obciążenia 40% wartości reklam(y).

Wycofanie zamówienia po terminie 7 dni przed emisją skutkuje poniesieniem pełnych kosztów wartości reklamy oraz materiału reklamowego (banery, video).

 

Reklamacje

 1. Ewentualne reklamacje SERWIS przyjmuje wyłącznie za pośrednictwem poczty e-mail na adres: biuro@inzynierbudowy.pl w ciągu 7 dni od daty rozpoczęcia emisji reklamy. Reklamacje po tym okresie nie będą rozpatrywane.
 2. W przypadku reklam, po uznaniu reklamacji – strony uzgadniają termin ponownej emisji reklamy.
 3. SERWIS nie oferuje innej formy zadośćuczynienia.

 

Warunki płatności

 1. Płatność za zamówienie reklamy dokonywana jest z góry (przed emisją) na konto.
 2. Kwota należna do zapłaty oznaczona jest w zamówieniu.
 3. SERWIS nie oferuje terminów odroczonej płatności. Wszystkie reklamy są publikowane po odnotowaniu wpłaty na konto SERWISU.

Specyfikacja techniczna

Reklamy

 1. Rozmiar banera nie może przekroczyć 250 KB (kilobajtów) oraz wymiarów podanych w pikselach.
 2. Dozwolone są formaty graficzne GIF, JPEG, PNG oraz animacje Flash.
 3. Zabrania się używania efektu stroboskopowego (migotanie) w banerach.
 4. Reklamę dostarcza Zleceniodawca emailem.

Reklamy zamówione pisemnie, mailem lub za pomocą formularza internetowego oznaczają akceptację powyższych warunków. W sprawach spornych, nieujętych niniejszymi zasadami mają zastosowanie przepisy Kodeksu Cywilnego.

Copyright © 2011 - 2020 by InznierBudowy.pl

Scroll to top