W serwisie Inżynier Budowy oraz na stronach zależnych są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Jesteś tutaj: Home » Projekty » Projekt domu JEMIOŁOWO

Projekt domu JEMIOŁOWO

Uroczy projekt niewielkiego domu parterowego z poddaszem użytkowym to propozycja dla średniej wielkości rodziny.Budynek charakteryzuje się tradycyjną konstrukcją, która znacznie ułatwi wpasowanie go niemal w każde otoczenie – doskonale zaprezentuje się zarówno na działkach podmiejskich, jak i terenach wiejskich, sąsiadujących z obszarami zieleni.

Projekt domu "JEMIOŁOWO"

Projekt domu JEMIOŁOWO

Ze względu na małą powierzchnię zabudowy i obecność w bryle budynku garażu, projekt sprawdzi się szczególnie na niedużych działkach. Zwarta konstrukcja pozytywnie wpłynie na bilans cieplny domu, a jej prostota skróci czas budowy projektu i zminimalizuje związane z tym koszty.

Projekt domu JEMIOŁOWO

Dom parterowy z poddaszem mieszkalnym, bez podpiwniczenia z garażem. Technologia tradycyjna. Ściany zewnętrzne: pustak ceramiczny 29 cm, styropian 10 cm, tynk zewnętrzny. Stropy w budynku: żelbetowe. Kąt nachylenia dachu: 40°. Program: 3 pokoje, salon, kuchnia, kotłownia oraz garaż.

 • Garaż: z garażem
 • Piwnica: bez podpiwniczenia
 • Poddasze: poddasze użytkowe
 • Typ: parterowe z poddaszem mieszkalnym, projekty domów, jednorodzinne, projekty „Rodzina na swoim”, najchętniej kupowane
 • Technologia: tradycyjna,
 • Powierzchnia zabudowy: 88.60 m²
 • Powierzchnia użytkowa: 99.90 m²
 • Kubatura: 447.00 m³
 • Szerokość działki: 16.70 m
 • Ilość kondygnacji: 2
 • Liczba pomieszczeń: 12
 • Układ dachu: kalenicowy
 • Rodzaj dachu: dwuspadowy

Cena projektu: 1800.00 PLN >>>>>>>>>>>>> Zamów projekt <<<<<<<<<<<<<<<

Elewacja

Elewacja frontowa

Elewacja frontowa

Elewacja boczna

Elewacja boczna

Elewacja ogrodowa

Elewacja ogrodowa

Elewacja boczna

Elewacja boczna

Rzut parteru

Rzut parteru

Rzut parteru

1. POKÓJ DZIENNY 18,2 m²

2. KUCHNIA 8,0 m²

3. HALL 6,2 m²

4. WIATROŁAP 2,4 m²

5. WC 1,5 m²

6. KOTŁOWNIA 5,0 m²

7. GARAŻ 15,0 m²

W bardzo funkcjonalny sposób parter podzielony został na część gospodarczą składającą się z garażu i kotłowni oraz część dzienną, przeznaczoną do wspólnego spędzania czasu przez wszystkich domowników. Główne wejście prowadzi przez wiatrołap, z którego przejść można do hallu zapewniającego komunikację między pozostałymi pomieszczeniami parteru. Znajduje się tu narożna kuchnia, wygodnie doświetlona z dwóch stron, WC oraz pokój dzienny z wyjściem na taras.

Rzut poddasza

Rzut poddasza

Rzut poddasza

1. POKÓJ 10,0 m²

2. POKÓJ 11,2 m²

3. POKÓJ 10,0 m²

4. KOMUNIKACJA 8,1 m²

5. ŁAZIENKA 4,3 m²

Ogromnym atutem poddasza jest duża dowolność z zmienianiu ustawień ścian działowych pomieszczeń. Nasi projektanci zaplanowali zamieszczenie trzech pokoi i łazienki. W każdym pomieszczeniu znajduje się lukarna, która zwiększa przestrzeń użytkowa poddasza, a jednocześnie nadaje pokojom klimatyczny nastrój. >>>>>>>>>>>>> Zamów projekt <<<<<<<<<<<<<<<

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena: 5.0/5 (1 ocena)

Projekt domu JEMIOŁOWO, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.

Copyright © 2011 - 2020 by InznierBudowy.pl

Scroll to top