W serwisie Inżynier Budowy oraz na stronach zależnych są wykorzystywane pliki cookies. Stosujemy je w celach zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z naszych serwisów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Jesteś tutaj: Home » Wnętrza » Kuchnia » Kuchnia z wyspą

Kuchnia z wyspą

Kuchnia z wyspą jest ciekawym rozwiązaniem dla większego wnętrza, stanowi uzupełnienie podstawowej zabudowy kuchennej. Jest to nic innego jak blat roboczy umieszczony na środku kuchni, który może pełnić funkcję zlewozmywaka, kuchenki oraz miejsca, na którym będziemy przyrządzać posiłki. Planując taki wystrój należy zadbać, aby połączyć funkcjonalność z ciekawym i pomysłowym wyglądem, odpowiednio dobierając meble i prawidłowo planując ich ustawienie.   

Kuchnia z wyspą

Kuchnia z wyspą

Wady i zalety kuchni z wyspą

Zaletą niepodlegającą dyskusji jest fakt, że otrzymujemy zarówno dodatkowe szafki na przechowywanie wszelkich małych urządzeń oraz innych przedmiotów w naszej kuchni. Dodatkowo zyskujemy miejsce  robocze oraz mamy swobodny kontakt z osobami znajdującymi się w pozostałej części pomieszczeń. Najważniejszą cechą projektową jest piękny efekt wizualny. Niestety efekt ten może odwrócić naszą uwagę od pozostałej części kuchni. Wadą wyspy jest to, że zajmuje sporo miejsca przez co zmieniasz powierzchnie do poruszania się, dlatego też sprawdza się jedynie w większych pomieszczeniach.

Kuchnia z wyspą – przykładowe realizacje :

 

VN:F [1.9.22_1171]
Twoja ocena: 5.0/5 (1 ocena)

Kuchnia z wyspą, 5.0 out of 5 based on 1 rating

Zostaw komentarz

You must be logged in to post a comment.

Copyright © 2011 - 2020 by InznierBudowy.pl

Scroll to top